Teknoloji

Need for Speed ??Unbound için Oynanış Videosu Yayınlandı

 
Yayıncı Electronic Arts ve geliştirici Criterion Games, Meetups ve Side Bets dahil Speed ??Race aktifliklerine birinci bakışı sergileyen Need for Speed ??Unbound için yeni bir oynanış görüntüsü yayınladı.
 
Video açıklamasında “Zamana karşı yarışın, polisleri zekanızla alt edin ve Lakeshore’ın en büyük sokak yarışı mücadelesi olan The Grand’a ulaşmak için haftalık elemelere katılın” yazıyor. “Garajınızı özel oyuncaklarla doldurun. Tarzınız ile dünyanın her köşesinde yankılanan canlı bir küresel müzikle sokakları aydınlatın.”
 
Need for Speed Unbound, 2 Aralık’ta PlayStation 5, Xbox Series ve Steam, Epic Games Store ve Origin üzerinden PC için çıkış yapacak.
 
Oyunun açıklaması şu şekilde:
Güncel sokak sanatı unsurlarını Need for Speed™ tarihinin en gerçekçi görünen arabalarıyla bir araya getiren yepyeni eşsiz görsel tarz ile graffiti Need for Speed™ Unbound’da canlanıyor. Baş döndüren bir ani sürat veren yeni destek taktiği Burst Nitrous dahil olmak üzere sürüş hünerlerinizi söz etmek için yüksek güçlü görsellerden ve ses efektlerinden oluşan yesyeni araçlara erişin.
Bir Buluşmaya gidin ve dünyanın en önde gelen kimi modacılarından özel ekipmanlar dahil olmak üzere seçebileceğiniz yüzlerce kozmetik öğesiyle eşsiz üslubunuzu sergileyin. Bu görünüşü sürüşünüze de yansıtarak en efsanevi özel aracınız için eşsiz kaplamalar ve kesitlerle otomobillerinizi dönüştürün. Birinci olduğunuzda kendi zafer pozlarınızla rakiplerinize hava atmayı unutmayın.
 
Oynanış Videosu
 
 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu