Haber

Gençlik ve Spor Bakanı Kasapoğlu, telefon bağlantısıyla öğrencilere seslendi Açıklaması

Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Bitlis’te düzenlenen “Genç Bakış Açısı” programına telefonla bağlanarak, gençlere hitap etti.

Bitlis Gençlik ve Spor Müdürlüğünce Bitlis Eren Üniversitesi (BEÜ) merkezi konferans salonunda düzenlenen “Genç Bakış Açısı” programı kapsamında, sanatçı Metin Şentürk, öğrencilerle söyleşi yaptı, konser verdi.

Katar’dan programa telefonla bağlanarak öğrencileri selamlayan Bakan Kasapoğlu, bu tıp buluşmaların ve çalışmaların manalı olduğunu söyledi.

Faaliyetlere katılan öğrencilere teşekkür eden Kasapoğlu, “İnşallah bundan sonra talepleri ve ihtiyaçları doğrultusunda gençlerimizle beraber olmaya devam edeceğiz. Hem sınavlarında hem de bundan sonraki faaliyetlerinde herkese başarılar diliyorum.” dedi.

Gençlik ve Spor Vilayet Müdürü Bilal Elkatmış ise geleceğin teminatı gençlerle bir ortada olmak istediklerini belirtti.

Öğrencilerin programa ilgi göstermesinden memnunluk duyduklarını söz eden Elkatmış, şunları kaydetti:

“Öğrencilik hayatınızda ve günlük ömrünüzde bu cins aktivitelerin motivasyonunuzu artıracağına inanıyoruz. İnşallah daha çok etkinlikler hazırlayarak devamını sağlayacağız. Bu kapsamda gerek bakanlığımızın tüm tesislerinde gerekse üniversitemizin her alanında sizler için bütün imkanları seferber edilerek aile ortamını aratmayacak tertiplere konut sahipliği yapmaktan onur duyuyoruz. Gönlü hoş seçkin sanatkarlarımız ortasında bulunan ülkemizin yetiştirdiği değerli ses sanatkarı Metin Şentürk’ün güçlü yorumunu büyük bir keyifle dinlemenizi diliyorum. Bu hoş gecede bizi yalnız bırakmayan tüm iştirakçilerimize teşekkür ederim.”

Etkinliğe, BEÜ Rektör Yardımcısı Mustafa Atlı, Gençlik ve Spor Müdürlüğü yöneticileri ve işçisi, akademisyenler ile öğrenciler katıldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu