Haber

Yeşil-siyahlılar potadaki başarılarıyla parlıyor

Şehitkamil Belediyesi, genç yeteneklerin yetiştirilerek Gaziantep’le ve Türk sporuyla tanıştırılmasına olanak sağlıyor SporBasketbol branşında rekabetçi takımlar akademilerinde elde ettikleri başarılı sonuçlar ve sahaya yansıttıkları oyunla adından söz ettiriyor.

Sunduğu büyük fırsatlarla pek çok gencin profesyonel basketbolcu olma hayalini destekleyen Şehitkamil Belediyesi, rekabetçi takımlarının sahadaki başarısını ve profesyonel kulüplerin altyapısına aldığı sporcuları da 2019 yılında başarı grafiğine yansıtmaya devam ediyor. sepet. Gençlerin hayallerini gerçeğe dönüştürmek için bacasız fabrika gibi çalışan basketbol akademilerinde potanın devlerini ve perilerini keşfetmeye, eğitmeye ve rekabetçi seviyeye getirmeye özel çaba gösteriliyor.

Ulusal düzeyde hazırlık

Basketbol akademisi faaliyetlerine ilişkin değerlendirmelerde bulunan Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, sadece yerel liglerde değil ulusal düzeyde de mücadele edebilen bir sporcu topluluğu yetiştirdiklerini söyledi. Lider Fadıloğlu, “Şehitkamil Belediyesi olarak genç sporcularımızın yeteneklerini geliştirmek ve ulusal düzeyde rekabetçi bir sporcu havuzunun oluşmasını sağlamak için çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz. Sporcu geliştirme sistemimiz içerisinde sporcularımız hızla ilerlemektedir. Sadece yerel liglerde değil, ulusal düzeyde de değerli oyuncular olma yolunda ilerliyoruz.Bu noktada teknik ekiplerde emeği geçen tüm arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. Bölge, Anadolu ve Türkiye Şampiyonasına katılan yeşil-siyahlı sporcularımız, sahaya yansıttıkları oyunla bu yıl da yine burada olduğumuzu söylüyor. Tüm sporcularımıza başarılı ve sağlıklı bir sezon diliyorum” diye konuştu. – GAZİANTEP

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu