Yaşam

Nereden nereye! Gecekondudaki komşuları Dilan Polat ve Engin Polat’ı anlattı.

Sosyal medyada paylaştıkları görüntülerle meşhur olan Dilan ve Engin Polat çifti, bir süredir gündemde olan kara para aklama iddialarının ardından önceki gün düzenlenen operasyonla gözaltına alındı. Gündeme bomba gibi düşen bu gelişmenin ardından insanlar Polat çiftinin geçmişini merak etmeye başladı. Daha önce gecekonduda yaşadıkları ortaya çıkan çiftin komşularına mikrofon dağıtıldı.

YENİ DURUMU TANIYAMADILAR

Kanal D muhabiri, Türkiye gündemine oturan çiftin zengin olmadan önce yaşadıkları İstanbul Yenisahra’daki gecekondu mahallesine gitti. Uzun süredir yaşadıkları mahalledeki komşuları Dilan-Engin Polat çiftinin yeni halini tanıyamadı. Muhabir, “Nasıl bir aile olduğunu nereden biliyorsun?” diye sordu. Soruyu yanıtlayan mahalle sakini, “İyi biliyoruz, temiz bir aile, yan tarafta akrabaları var. Dilan Polat gelin olarak geldi ve karşı binada yaşadı.”

“TEK BAŞINA YAŞAYAN BİR AİLE OLDU”

“Siz ikiniz nasıldınız?” Soruyu yanıtlayan bir mahalle sakini, “İyi oldu, bizimle hiçbir sorunları olmadı. Kendilerine geçimini sağlayan bir aileydiler.”

“DÜŞÜK GELİRLİ BİR AİLE OLDU”

Bir başka mahalle sakini ise, “Polatlar dar gelirli bir aileydi. Önce taksi, sonra kamyon aldılar. O şekilde yaşam mücadelesi veriyorlardı.”

gumushacikoyhaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu