Yaşam

MasterChef Türkiye’de Fatma Nur yarışmaya veda etti! Duygusal bir konuşma yapan Somer Sivrioğlu gözyaşlarına boğuldu

Danilo Zanna, Mehmet Yalçınkaya ve Somer Sivrioğlu’nun heyet üyeliğini yaptığı MasterChef Türkiye, dün akşam eleme kısmıyla ekrana geldi. Elemeye kalan Fatma Işık, Gamze, Burak Kaya ve Tolga hayallerine veda etmemek içi kıyasıya uğraş etti.

FATMA IŞIK ELENDİ

Yaptıkları yemeklere nazaran puan alan yarışmacılardan Burak Kaya ve Gamze, en yüksek puanı alarak yarışta kalmayı garantiledi. Fatma Parıltı 15 puanla Tolga ise 28 puanla son ikiye kaldı. Oyunun sonunda şeflerde 26 puan alarak sonuncu olan Fatma Işık, MasterChef Türkiye hayallerine veda etti.

SOMER SİVRİOĞLU GÖZYAŞLARINA HAKİM OLAMADI

Fatma Ziya’yla konuşurken gözyaşlarına hakim olamayan Somer Sivrioğlu, “Hayat doğduğumuz günden itibaren bize farklı kağıtlar dağıtıyor. Sonra da o kağıtlarımızı sürdürmeye çalışıyoruz. Kimileri daha güzele götürüyor kimileri da dağıtılan bu kartları düzgüne kullanamayarak daha berbata gidiyor. Senin anlattığın kıssalardan yola çıkarak söylüyorum ki sana da fevkalade kartlar dağıtılmamış. Ancak sen bu kağıtları o kadar hoş oynuyorsun ki… Çok hoş bir çaba veriyorsun. Birinci gün buraya geldiğinde söylediklerin beni çok etkilemiştin. ‘Bana bir sürü insan gitme Fatma Nur, rezil olursun, alay ederler dediler’ demiştin. ‘Ben kendimi göstermeye geldim’ demiştin. Artık MasterChef’in 10’uncusundan onu söyleyen herkese hoş bir kapak olsun” dedi.

FATMA NUR: KİMSE BANA KENDİMİ BU KADAR DEĞERLİ HİSSETTİRMEMİŞTİ

Elendikten sonra gözyaşlarına hakim olamayan Fatma Nur ise “Bana çok şey öğrettiniz. Sizi çok sevdim. Elemeden itibaren bir ailemin olduğunu söylemiştim, nitekim de o denli oldu. Ben aile içinde büyüyemedim lakin siz burada bana ne kadar pahalı olduğumu hissettirdiniz. Kimse bu kadar kıymetli hissettirip nazımı çekmemişti. Ayağıma taş takılsa bile bütün grup yanımda oldu. Kalbinizi kırdıysam ve saygısızlık yaptıysam çok özür dilerim. Mesleği bırakmayı düşünmüyorum, buraya kendime bir şeyler katmaya gelmiştim” sözlerini kullandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu