Ekonomi

İYİ Parti’nin İstanbul’un 6 ilçesinin belediye başkan adayları belli oldu

UYGUN Partisi İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Lider adayı Buğra Kavuncu, İYİ Parti İstanbul İl Başkanlığı’nda düzenlenen aday tanıtım törenine katıldı.

Programda, UYGUN Partisi İstanbul İl Lideri Yücel Coşkun tarafından isimleri açıklanan adaylar arasında Bağcılar’dan Eyüp Ali Özdemir, Başakşehir’den Tevfik Atakan Şakar, Beylikdüzü’nden Erol Karapınar, Sancaktepe’den Cemal Doğan, Sultanbeyli’den Fatih Karakaş ve Sultangazi’den Hüseyin Öndeş yer alıyor. . , Buğra Kavuncu ile toplu fotoğraf çektirdi.

Törende konuşan Kavuncu, adaylara seçim kampanyalarında başarılar dileyerek, İstanbul’un 39 ilçesi için belirlenen adayların 18 Şubat’ta kamuoyuna tanıtılacağını ancak kesinleşen isimlere adaylıklarının bildirildiğini belirtti. en kısa sürede çalışmaya başlayabileceklerini ifade etti.

İktidar ile ana muhalefet arasında iki kutuplu bir siyasi ortamın bulunduğunu belirten Kavuncu, “Maalesef bugün muhalefet partileri ve onların yetkilileri, biz bu açıklamayı yaptığımızda iktidar bize saldırdığı gibi, aynı ağır saldırıyı bize de yapıyor. En ufak bir eleştiri.” söz konusu.

Kavuncu, çıktığı yoldan dönmemeye kararlı olduğunu ve doğruları söylemeye devam edeceğini belirtti.

Belediye başkan adaylarına seslenen Kavuncu, “Siz de bu süreci yaşayacaksınız, sizin kendi ayaklarınızın üzerinde durmanızdan birileri rahatsız olacak. Size taraf tutmayanların eleneceği anlatılacak. İktidar bunu söylüyordu. Şimdi hayretle takip ediyoruz, ana muhalefet de söylüyor.” Bu kelimeyi kullandı.

Seçim sürecinde milletin sorunlarına odaklanılması gerektiğini vurgulayan Kavuncu, sözlerini şöyle sürdürdü:

“İktidara ve ana muhalefete sesleniyorum, eleştiri büyük nimettir. Eleştirileri merhametle dinlerseniz bundan ancak ülke faydalanır. Sizden farklı düşünenleri despotik bir şekilde yok etmeye, taciz etmeye, linç etmeye çalışırsanız Bu millet hepinize geçmişte olduğu gibi bunun bedelini de ağır ödeyecektir.” “O sana bunu ödetecek.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

bakırköy evden eve nakliyat
Başa dön tuşu