Haber

Başkan Büyükakın: Türkiye’nin 2053 vizyonu ve 2071 ideali var

MHP Kocaeli İl Başkanı Demirbaş ve yönetimini makamında ağırlayan Önder Büyükakın, Türkiye’nin hedef, vizyon ve ideallerini değerlendirdi.

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın, Milliyetçi Hareket Partisi Kocaeli İl Başkanı Murat Nuri Demirbaş ve yönetimini makamında ağırladı. “Milli İttifakı’nın birlik ve beraberliğin siyasetteki yansıması olduğu” vurgulanırken, yerli ve milli anlayışın Türkiye’nin bekası seferberliğinin adı olarak görüldüğüne de değinildi. “Cumhur İttifakı’nın hedefi 2053” diyerek konuklarıyla birlikte ulusal ve uluslararası birçok konuda değerlendirmelerde bulunan Önder Büyükakın, “Cumhur İttifakı Türkiye’yi 2053 ve 2071 vizyonuna taşıyacak” dedi.

2023 HEDEFLERİ, 2053 VİZYONU VE 2071 İDEALİ

Görüşmede, kalbi millet ve vatan sevgisiyle çarpan Cumhur İttifakı’nın kadın-erkek, genç, yaşlı tüm teşkilat mensuplarıyla sahada var gücüyle çalışacağı da belirtildi. Önder Büyükakın, “Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan ile Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Cumhur İttifakı çatısı altında büyük ve güçlü Türkiye yolunda birlikte yürüyor.” Bunu başarmak için çok çalışmamız gerektiğini de biliyoruz. Bu vizyona ulaşmak için önümüzde çok önemli bir seçim var. İnşallah Cumhurbaşkanımız yeniden seçilir ve büyük, tam bağımsız Türkiye yolunda ilerlemeye devam ederiz.”

“VATANDAŞLARIMIZ İÇİN ÇALIŞMAYA DEVAM EDECEĞİZ”

Milliyetçi Hareket Partisi Kocaeli İl Başkanı Murat Nuri Demirbaş’ı görevinden dolayı tebrik eden ve başarılar dileyen Önder Büyükakın, Büyükşehir Belediyesi’nin proje ve hizmetlerinden de bahsetti. Demirbaş ve beraberindeki heyetin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Önder Büyükakın, “Aziz milletimiz ve soydaşlarımız için çalışmaya devam edeceğiz” diyerek sözlerini tamamladı.

 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu