Teknoloji

Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 Ana Karakter Tanıtıldı

Oyun sektörünün ünlü medyalarından IGN’in hikaye tasarımcısı Arone Le Bray ile yaptığı röportajda, Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 ana karakteri Bununla ilgili ayrıntılar ortaya çıktı. Gelecek yıl vizyona girmesi beklenen devam filminin ana karakteri Phyre nasıl bir insan bakalım bakalım. Detaylar haberimizde.


İlginizi Çekebilir:  Çok Oyunculu Far Cry Oyununa İlişkin Yeni Detaylar


Hatırlayacağınız üzere GDC 2019 sırasında duyurulan Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 oldukça karanlık bir dönemden geçmişti. Hatta iptal edilmenin eşiğine gelen devam oyununun geliştirme çalışmaları şu anda The Chinese Room ile devam ediyor ve bir aksilik olmazsa PC (Epic Games Store, GOG ve Steam), PlayStation 5 ve Xbox için satışa sunulacak. Dizi 2024’te. Tanıtımlar kaldığı yerden devam ederken Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2’nin ana karakteri hakkında yeni bilgiler öğrenme fırsatı bulduk.

Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 Ana Karakter Detayları

Hikaye tasarımcısı Arone Le Bray’e göre Phyre, 17. yüzyılın başlarında bir vampire dönüştü ve asırlık bir uykudan uyandıktan sonra kendini hikayenin geçeceği çağdaş Seattle eyaletinde buldu. Karakterimizin kendine özgü bir geçmişi olmasına rağmen cinsiyetini, klanını, davranışlarını, kıyafetlerini ve daha birçok şeyi özelleştirebileceğiz.

Phyre’ın ayrıca Fabien adında bir arkadaşı olacak. Fabien bize şehirde rehberlik edecek. İkisi arasındaki bağlantı ana karakterimizin elindeki gizemli damga üzerinden gerçekleşecekken aralarındaki bağ ise tamamen bize bağlı olacak.

Le Bray ayrıca senaryo ilerledikçe seçimler yapacağımızı ancak görünen o ki iyi ya da kötü son olmayacağını söyledi. Çoğunlukla hikayenin akışını etkileyip, gitmesini istediğimiz yönü biz belirleyeceğiz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu