Sağlık

Nisan Ayında Yatak Odanızı Güzelleştirecek 7 Seks Pozisyonu

Bahar geliyor! Havalar güzelleşmeye başlarken, yatak odanızı alev alev yakacak bazı seks pozisyonlarını derledik…

1. Ayı Kucağı

Partnerinizle birlikte sıcaklık ve rahatlık yaratmak için sıcak, sempatik ve mükemmel konum. Bir partner, denge için bir yastık tutarak cenin pozisyonunda yan yatarken, başka bir partner onun üstüne çıkar ve onu arkadan sıkıca kucaklar.

2. Yaramaz ya da Kaçak (Hem Yaramaz hem de Kibar)

Eşinizin isteğinin gözlerini bağlayın ve yatak odasındaki ateşi yükseltmek için birlikte seksi oyunlar oynayın. Basit bir göz bağının cinselliğinize ne kadar heyecan katabileceğine şaşıracaksınız.

3. Sıcak ve Vahşi

Partnerinize tantrik masaj yapmayı deneyebilirsiniz. Bu masaj, eşinizle bağlantı kurmanıza ve birbirinizin vücutlarını incelemenize olanak tanır.

4. Her Mevsim İçin Bir Kaşık

Eşlerin arkadan birbirlerine sarıldığı bu pozisyon hem inandırıcı hem de oldukça rahatlatıcı.

5. Üstte Kışlanmış Kadın

Bu durumda, kadın partner üstte olmalıdır. Kaygan göğüslerinizi biraz kayganlaştırıcıyla gerçekten göğsüne doğru kaydırarak partnerinizi tahrik edin. Veya bir masaj mumundan ılık yağ kullanarak uzun bir masajla başlayın. Yatak odanız kelimenin tam anlamıyla alev alacak.

6. İlkbahar Kedisi

Erkeğin üstte, kadının altta olduğu bu durumda asıl amaç klitoral orgazmı yaşamaktır. Vücutlar birbirine bastırıldığında inanılmaz bir güç yükselecek.

7. Lotus Aşkı

‘Lotus Çiçeği’ olarak da bilinen Lotus, oturma pozisyonudur. Samimiyet ve bolca göz teması için oldukça ideal bir yer. İki vücudun birbirini tam olarak kavramasını sağlar.

habernarman.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu