Teknoloji

Krafton Dark and Darker Mobil Oyununu Tanıttı

Ironmace tarafından geliştirilen Dark and Darker oyununun taşınabilir versiyonudur. Karanlık ve Daha Karanlık Mobil Krafton tarafından resmi olarak tanıtıldı. Verilen ilk detaylar haberimizde yer alıyor.


İlginizi Çekebilir: Avatar: Frontiers of Pandora Season Pass İçerikleri Tanıtıldı 


PUBG: BATTLEGROUNDS ve PUBG MOBILE’ın geliştiricisi KRAFTON, Inc., Güney Kore’nin Busan kentinde düzenlenen uluslararası bir oyun etkinliği olan G-STAR 2023’te Dark ve Darker Mobile’ı resmi olarak tanıttı. Duyuruyla birlikte, KRAFTON’un bu heyecan verici oyunu taşınabilir platformlara uyarlamak için IRONMACE ile küresel bir lisans anlaşması imzalamasının ardından Dark and Darker Mobile ilk kez tanıtıldı.

KRAFTON bünyesinde Bluehole Studio tarafından geliştirilen Dark and Darker Mobile, orijinal oyunu heyecan verici hale getiren benzersiz ekstraksiyon* tabanlı oyun mekaniğinin hakkını vermek için zindan oyunlarının gizemini, RPG’lerin derinliğini ve battle royale türünün hayatta kalma gerilimini harmanlıyor. deneyim. KRAFTON’un taşınabilir oyun geliştirmedeki kapsamlı deneyiminden yararlanan oyun, özellikle taşınabilir kullanıcılar için tasarlanacak ve optimize edilecek.

“KRAFTON, Dark and Darker Mobile’ı ilk kez G-STAR 2023’te tanıtmanın heyecanını yaşıyor”KRAFTON Yayıncılık Departmanı Kıdemli Lideri Rafael Lim, bahisle ilgili niyetini açıklıyor. “İlginç hayatta kalma taktikleri, sürükleyici keşif dinamikleri ve heyecan verici çıkarma mekanikleri ile Dark and Darker Mobile’ın PC versiyonunun ruhunu yakalayacağına ve mobil oyuncuların takdirini kazanacağına inanıyoruz. Amacımız tamamen benzersiz bir mobil oyun deneyimiyle oyuncuların beklentilerini aşmak.”Sözleriyle bunu dile getirdi.

Dark and Darker Mobile’da maceracılar, gizli hazineler, benzersiz ortamlar ve çeşitli fırsatlarla dolu cesur bir yolculuğa çıkmadan önce beş farklı sınıftan (Savaşçı, Barbar, Korucu, Düzenbaz ve Rahip) birini seçer. Maceracılar karanlık zindanlarda keşfedilmemiş zenginliklerin peşinde koşarken Darkswarm adı verilen gizemli bir manyetik alan, rakip oyuncuları ve diğer tehlikeleri yavaş yavaş birbirine yaklaştırıyor. Süre dolduğunda oyuncuların hem ganimetleriyle kaçmak hem de hayatlarını kurtarmak için kaçış portalını bulmaları gerekiyor. Aksi takdirde her şeylerini kaybedebilirler. Her macerada oyuncuları benzersiz hazineler bulma veya mutlak bir felaketle yüzleşme fırsatı getiren yepyeni, heyecan verici hikayeler bekliyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

bakırköy evden eve nakliyat
Başa dön tuşu