Haber

Kıvanç Tatlıtuğ’un oğlu Kurt Efe ile yeni pozu sosyal medyayı salladı!

Kıvanç Tatlıtuğ güzelliği, oyunculuğu ve aile hayatıyla magazin dünyasının yakından takip ettiği bir isim. Tatlıtuğ son olarak sosyal medya hesabından oğlu Kurt Efe ile bir paylaşım yaptı. Baba-oğul, paylaşımı görenlere ‘maşallah’ dedi… ?

Türkiye’nin en yakışıklı oyuncularından Kıvanç Tatlıtuğ ile eşi Başak Dizer’in mutlu evliliği her zaman hayranlık uyandırmıştır.

Kıvanç Tatlıtuğ ve Başak Dizer çifti, oğulları Kurt Efe’nin doğumunun ardından hayranları ve magazin dünyası tarafından daha yakından takip edilmeye başlandı.

Mutlu aile yaşantısıyla bir kez daha hayran kaldığımız Kıvanç Tatlıtuğ, sosyal medya hesabından oğluyla birlikte mutlu ve huzurlu bir an paylaştı.

Daha çok “zengin sarı” saçlarıyla tanıdığımız Kurt Efe’nin yüzünü en net gördüğümüz fotoğraf babasının kollarındaydı?

Başak Dizer’in baba-oğul pozları vermesine alışmıştık. Aşağıdaki gibi?

Ancak Kıvanç Tatlıtuğ bu kez oğluyla birlikte verdiği pozu sosyal medya hesabından paylaştı. İşte Kıvanç Tatlıtuğ’un oğlu Kurt Efe ile video öncesi verdiği poz?

Kıvanç Tatlıtuğ’un oğlu Kurt Efe ile paylaştığı poz, sosyal medya kullanıcılarına “Maşallah” dedirtti. Bunun dışında sosyal medyada baba oğulun farklı biçimleri olduklarına dikkat çekildi.?

haber-canakci.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

bakırköy evden eve nakliyat
Başa dön tuşu