Haber

Kılıçdaroğlu: Bu seçimi manipüle etmek için ellerinden geleni yapıyorlar.

Millet İttifakı Başkan Adayı ve CHP Genel Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, Twitter hesabından “Pis İşler” notuyla görüntü paylaştı. Kılıçdaroğlu, “Bu seçimi manipüle etmek için ellerinden geleni yapıyorlar. Çünkü bu onlar için bir ölüm kalım meselesi. Ya biterler ya da kalırlar… WhatsApp ve Telegram gruplarından binlerce dezenformasyon yayıyorlar. İstanbul Sultanbeyli’de bir matbaa, partimizi CHP logolu terör yanlısı gibi gösteriyor. “Bunlar yeni değil” diyen Kılıçdaroğlu, “Ne terör örgütleri, ne beşli çeteler, ne çeteler, ne babalar. beni yolumdan döndürebilir. sen kimsin dostum İnsan aynanın karşısına geçer, insan kendi çapına bakar” dedi.
CHP Genel Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, bu akşam Twitter hesabından “Pis İşler” notuyla bir görüntü paylaştı. Seçimi manipüle etmek için her şeyin yapıldığını belirten Kılıçdaroğlu, görüntüde şunları söyledi:
“BU SEÇİMİ MANİPÜLE ETMEK İÇİN ELLERİNDEN GELENİ YAPIYORLAR. ÇÜNKÜ ONLAR İÇİN BİR HAYAT KONUSU”
“Değerli insanlar. Önümüzde uzun bir uğraş, sancılı bir süreç ve müthiş bir kara propaganda olduğunu aylar önce söylemiştim. Tam da beklediğim gibi. Büyük çaplı ve bol iftira kampanyaları ve engelleme girişimleriyle karşı karşıyayız. Aldatanlar, yalancılar, düzenbazlar, kışkırtıcılar, troller, sabotajcılar, lüks bir hayat yaşayan çete patronları işverenlerinin parasıyla açığa çıkarıldı.Ayrıca Erdoğan’ın şehzade ve prenseslerinin milyar dolarlık vakıfları da teröre dönüştürüldü. kirli kampanya merkezleri.Şimdi bu çeteler ve kirli vakıflar, bu çetelerin ve kirli vakıfların himayesinde çok tehlikeli oyunlar oynuyorlar.Türk milletini birbirine düşman ediyorlar.Onları manipüle etmek için ellerinden geleni yapıyorlar çünkü bu hayat-kalım meselesidir. -Onlara ölüm belası ya biter ya da kalır.
“YİĞİDE SAVAŞI TATİL. BÖYLE GELSİNLER, HEPSİ GELSİNLER”
Düşünmek. Bir an için kendinizi onların yerine koyun. Bugüne kadar başarılı oldukları şeyler de var. Mesela ‘Kamudan çalınan 418 milyar doları geri alacağım’ dediğim kampanya sinemamızın televizyonda yayınlanmasını engellemeyi başardı. Teşekkürler, onlara karşı sert olacağımı defalarca söyledim. Bu nedenle savaş, yiğitlerin şölenidir. Unutma, savaş cesurlar için bir bayramdır. Bu yoldan gelsinler, hepsi gelsin.
“WHATSAPP VE TELEGRAM GRUPLARINDAN HER GÜN İNCE YANLIŞ BİLGİ HABERLERİ”
WhatsApp ve Telegram kümelerinden her gün binlerce dezenformasyon haberi yayıyorlar. İstanbul Sultanbeyli’de bir matbaa, üzerinde CHP logosu bulunan sahte parti broşürleri basıyor ve bu da partimizi terör yanlısı gösteriyor. Bunlar yeni değil. Ankara’da Mansur Cumhurbaşkanı’nın kazanacağını anlayınca ‘Teröristler su sayaçlarını okuyacak’ demeye başladılar. Ekrem Cumhurbaşkanı’nın İstanbul’u alacağını anlayınca Pontus ceketini bırakmadı. Milli Mücadele gazisinin torununa iftira atılmazdı. Hayır diyorum, hayır diyorum PKK yok, başka terör örgütü yok, her türlü iftiralar var. Ona bu kanlı katillerin saldırdığı tek lider diyorlar. Ne terör örgütleri, ne beşli çeteler, ne ağalar, ne babalar yolumdan çeviremedi. sen kimsin arkadaş İnsan aynanın karşısına geçer, insan bir çapa bakar. Her neyse.
“KÖTÜLÜKLERİNİN TEMİZ KALBİNİZİ ZEHİRLEMELERİNE İZİN VERMEYİN”
Sevgili insanlar. Bu işin sonunda ne olacağını söyleyeyim. Sonunda, gerçek galip gelecektir. Halk kazanacak. Aslında, sırada ne olduğunu biliyorsun. O çetelerin telefonları acı acı çalmaya başlayacak. O kabusu görecekler. Peki bu süreçte ne yapacaksınız? Ey kalbi temiz ve ruhu temiz olan halkım. Nezaketinizi kaybetmeyeceksiniz. İyi oldukları için değil, sen yeterli olduğun için nezaketten vazgeçemezsin. Aksi takdirde onlarınki saf kötülüktür. Karışmamış kötülük. Ama kötülüklerinin senin saf kalbini zehirlemesine izin verme. Çünkü kalbinin kanatları var. Mutlu olunca uçar, sevilmeyince ölür. Buna değmez, yemin ederim buna değmez. Birbirinizi seviyorsunuz. Çok az kaldı değerli halkım. Çok az çaba.”

Kaynak: ANKA / Güncel

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu