Haber

İYİ Parti Osmaniye Milletvekili Adayı Prof. Dr. Elif Logoğlu SMA’lı bebeği ziyaret etti

BURHAN DEMİRCİOĞLU

İYİ Parti Osmaniye Milletvekili Adayı Prof.Dr. Elif Loğoğlu Osmaniye’nin Kadirli ilçesinde yaşayan , Sema ve Bilal Hopurcuoğlu çifti, SMA Tip 1 hastası 23 aylık kızları Sevgi’yi ziyarete gitti. “Biliyoruz ki Osmaniye’de 3 bebeğimiz, Türkiye’de yüzlerce SMA’lı bebeğimiz var. Yüzlerce aile çocuğuyla birlikte perişan durumda. Millet İttifakı olarak inşallah kendimize geldiğimizde bu çocukların tedavilerini ücretsiz sağlayacağız.” güç.”

Osmaniye’nin Kadirli ilçesinde 5 aylıkken SMA Tip 1 hastalığı teşhisi konulan Sevgi bebek, YETER Partisi Osmaniye milletvekili adayı Prof. Dr. Elif Logoğlu, evini ziyaret etti.

“ÜCRETSİZ OLACAĞIZ”

Elif Loğoğlu dedi ki:

“Bugün Kadirli’de yaşayan SMA Tip 1’li SMA Tip 1’li kızımız Sevgi’yi ziyaret ettik. Biliyoruz ki Osmaniye’de 3, Türkiye’de yüzlerce SMA’lı bebeğimiz var. Yüzlerce aile çocukları ile birlikte perişan. Yurtdışında 2 milyon dolara yakın tedavi bedeli talep ediliyor, bu bedel aileler tarafından karşılanamıyor, kampanya ile toparlanması mümkün değil. İlk icraatı onlardan biri.”

“OĞLUMUZ GÖZÜMÜZDEN AYIRDI”

Anne Sema Hopurcuoğlu şunları söyledi:

“Bebeğim 23 aydır SMA Tip 1 ilerleyici kas hastalığı ile uğraşıyor. 2 milyon dolar civarında toparlayamıyoruz. Şu an kampanyamız yüzde 8 gerçekten çocuğumuz gözümüzün önünde eriyor elimizden bir şey gelmiyor. .Gerçekten birilerinin bu işe bir el atması gerekiyor.Lütfen ne yaparsanız yapın desteğinizi esirgemeyin.Allah rızası için yardım edin.Bizim bebeklerimiz hani hani milyonlarca insan bu formda onların bebekleri ve çocukları gözleri önünde eriyip gidiyor, lütfen desteğinizi esirgemeyin.”

Kaynak: ANKA / Sağlık

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu