Haber

FETÖ hedef belirledi, Alman medyası saldırdı!

  • Haber7 – ÖZEL

1,5 milyar Müslümanın kutsal kitabı Kutsal Kuran“İslam’ı yakmak, İslam’a hakaret etmek, terör örgütlerini Türkiye’ye karşı tehdit etmek” İfade özgürlüğü‘ olarak değerlendi Avrupa ülkeleri, yeni bir ikiyüzlülüğe imza attı.

Almanya Neuss’tan Türklerle bir görüşme. AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz FETÖ ve PKK terör örgütlerine yönelik söylediği sözlerin ardından hedefe çevrildi. Alman medyasının linç girişiminde bulunduğunu AK Parti’den Mustafa AçıkgözAlman Dışişleri Bakanlığı da hedef aldı.

FETÖ’DEN İLK ALEVLİ ÇERÇEVE

AK Parti’li Açıkgöz’e yönelik kara propagandada ilk firar firari FETÖüyelerinden geldi.

Yunus Emre Camii mahallinde yaptığı konuşmada, kanlı darbe girişiminde bulunan terör örgütü PKK ve terör örgütü FETÖ’ye atıfta bulunarak şunları söyledi: Onlara Türkiye’de yaşama hakkı vermediğimiz gibi Almanya’da da tanımayacağız. Bunları Türkiye’ye dahil etmeyeceğiz. Allah’ın izniyle orada bitirdik, saklandıkları delikten çıkarıp dünyanın neresinde olurlarsa olsunlar yok edeceğiz.Firari FETÖ’cüler Açıkgöz’ü hedef alarak Alman medyasında kara propaganda yaptı.

FETÖ’cü isimler, AK Parti üyesi Açıkgöz’e yönelik tehditlerde de bulundu.

FETÖ’NÜN AMAÇ GÖSTERDİĞİ ALMAN MEDYASINA SALDIRI

AK Parti üyesi Mustafa Açıkgöz’e ait işaret fişeğinin FETÖ’cüler tarafından atılmasının ardından Alman medyası tarafından linç girişimi başlatıldı.

Deutsch Türkischer Journalismus und Recherche eV (DTJ Recherche)“ait olmak” dtj-çevrimiçiweb sitesi ile” Frankfurter RundschauGazete, Açıkgöz’ün sözleri’ nefret söylemi ve tehditler‘ tarif etti.

haberin kendisi kararnamesi olan diplomat” ve FETÖ propagandası yapmak İnsan Hakları Savunucuları (HRD)dernek genel sekreteri Oğuzhan Albayrakve Alhambra derneği başkanı eren güvercin‘ın kışkırtıcı ifadelerine yer verildi.

Haberlerde kullanılan Dtj-Online ‘silahlı’ fotoğrafdikkat çekti.

ACİGÖZ’E TOPLU DAVA AÇTILAR

FETÖ’cüler, AKP üyesi Açıkgöz hakkında dava açtıklarını açıkladı. FETÖ bağlantılı İHS’nin açtığı dava sayısının 1725’e ulaştığı iddia edildi.

ALMANYA’DAN SKANDAL! TERÖR ÖRGÜTLERİ VAR

Her gün Türkiye’ye yönelik hakaret, iftira ve tehditlerle yapılan saldırıları görmezden gelen ve polis koruması altında terör örgütlerine karşı eylemler düzenleyen. Almanya, FETÖ ve PKKbir kez daha anladım.

Almanya Dışişleri Bakanlığı, Açıkgöz hakkında skandal bir açıklama yaptı.

Bakanlığın sosyal medya hesabından yapılan açıklamada, bu konuşma için Türkiye Büyükelçiliğini davet ettikleri belirtildi. Neuss’ta bir Türk milletvekilinin yaptığı gibi görüntüler tekrarlanmamalı. Tahrik ve nefret söyleminin Almanya’da yeri yoktur.” denildi.

 

ALMANYA’DA FETÖ PROPAGANDA ARAÇLARI

Dtj-Online ile Frankfurter Rundschau FETÖ’yü destekleyen yayınlar yapıyor. Almanya’da gündem yaratmaya çalışan bu medya organları, Türkiye aleyhine yaptıkları propaganda haberleriyle dikkat çekiyor.

KAYNAK: HABER7

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu