Ekonomi

BrainStorm, CEO forumunda kök hücre tedavisine ilişkin güncellemeler sunacak

NEW YORK – BrainStorm Cell Therapeutics Inc., nörodejeneratif hastalıklara yönelik yetişkin kök hücre tedavilerinde uzmanlaşmış bir biyoteknoloji şirketi. (NASDAQ: BCLI) yaklaşan 17. Yıllık Avrupa Yaşam Bilimleri CEO Forumu’nda kurumsal bir güncelleme sunacak. Etkinlik 28 ve 29 Şubat 2024 tarihlerinde İsviçre’nin Zürih kentinde gerçekleştirilecek.

Şirketin eş CEO’su Dr. Stacy Lindborg’un 28 Şubat’ta saat 13.40’ta Hilton Zurich Airport Hotel’deki Panorama Odası, Track C’de konuşma yapması planlanıyor. Ayrıca Dr. Lindborg, “NeuroAdvances Panel: Önemli Fırsatların Vurgulanması” başlıklı bir panel tartışmasına katılacaktır.

Konferans katılımcıları 28 ve 29 Şubat tarihlerinde Dr. Dr. Lindborg ve Brainstorm Başkanı ve CEO’su Chaim Lebovits ile yüz yüze görüşme fırsatı bulacak. 6-8 Mart tarihleri ​​arasında sanal toplantılar da gerçekleştirilecek.

BrainStorm, otolog MSC-NTF hücreleri üreten NurOwn® teknoloji platformunu geliştirmesiyle tanınır. Bu hücrelere, amyotrofik lateral sklerozun (ALS) tedavisi için ABD Gıda ve İlaç Dairesi (FDA) ve Avrupa İlaç Ajansı (EMA) tarafından Yetim İlaç tanımı verilmiştir. Şirket, ALS’de otolog MSC-NTF hücrelerinin güvenliğini ve etkinliğini araştıran bir Faz 3 çalışmasını tamamladı ve Kaliforniya Rejeneratif Tıp Enstitüsü, ALS Derneği ve I AM ALS’den alınan bağışlarla desteklendi. Ek olarak BrainStorm, Ulusal MS Derneği’nin desteğiyle ilerleyici MS’te bir Faz 2 denemesi gerçekleştirdi.

Bu haber BrainStorm Cell Therapeutics Inc. tarafından yapılan basın açıklamasına dayanmaktadır.

InvestingPro İçgörüleri

BrainStorm Cell Therapeutics Inc. BCLI (NASDAQ:BCLI) 17. Yıllık Avrupa Yaşam Bilimleri CEO Forumu’nda sunum yapmaya hazırlanırken, InvestingPro’nun yeni finansal ölçümleri şirketin pazardaki konumu hakkında fikir veriyor. 17,39 milyon ABD Doları tutarındaki düzeltilmiş piyasa değeriyle BrainStorm, biyoteknoloji segmentinde niş bir varlığı yansıtıyor. Şirketin mali sağlığı ilginç bir nokta. 2023’ün 3. çeyreği itibarıyla son on iki ay için düzeltilmiş F/K oranı -1,05 olup, yatırımcıların şu anda şirketi faydalara göre değerlendirmediğini gösteriyor.

Hisse senedinin performansı, son üç ayda %91,89 getiri ve son bir yılda ise %-86,35 getiri ile yüksek volatilite ile karakterize ediliyor. Bu, yatırımcı duyarlılığında ve piyasa değerlemesinde önemli dalgalanmalara işaret ediyor. Ayrıca InvestingPro Tips, BrainStorm’un hızla nakit tükettiğini ve kısa vadeli yükümlülüklerinin likit varlıklarını aştığını ve bunun da şirketin finansal istikrarı göz önüne alındığında yatırımcılar için endişe verici olabileceğini vurguluyor.

BrainStorm’un finansal durumu ve hisse senedi performansı hakkında daha derin bir analiz yapmak isteyenler için ek InvestingPro İpuçları mevcuttur. Bunlar şirketin brüt kar marjları, borç seviyeleri ve karlılık tahminleri hakkındaki bilgileri içerir. Toplamda, InvestingPro’da bilinçli bir yatırım kararı vermek isteyenlerin erişebileceği 13 ek ipucu bulunmaktadır. Bunları daha ayrıntılı olarak keşfetmek için yatırımcılar, yıllık veya iki yıllık Pro ve Pro+ aboneliklerinde ek %10 indirim almak üzere kaydolabilirler. PRONEWS24Kupon kodunu kullanmaya davetlisiniz.

BrainStorm, nörodejeneratif hastalıklara yönelik tedaviler geliştirme çabalarına devam ederken, bu finansal bilgiler, şirketin ilerlemesini ve potansiyelini izleyen paydaşlar için çok değerli olacaktır.

Bu makale yapay zeka desteğiyle oluşturulmuş, tercüme edilmiş ve bir editör tarafından incelenmiştir. Daha fazla bilgi için Şartlar ve Koşullarımıza bakın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

bakırköy evden eve nakliyat
Başa dön tuşu