Haber

Bahçeli’den bayram mesajı: Türkiye’de hayat normalleşiyor

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli, bayram namazının ardından MHP Kurucu Genel Başkanı Alparslan Türkeş’in Beştepe’deki türbesini ziyaret etti.

Bahçeli, Türkeş’in mezarına karanfil bıraktı ve bakır ibrikle su döktü. Çıkışta gazetecilerin sorularını yanıtlayan Bahçeli, Ramazan Bayramı’nı kutladı.

6 Şubat’ta Maraş merkezli sarsıntıların üzerinden geçen sürenin Ramazan ayını da kapsadığını hatırlatan Bahçeli, şunları kaydetti:

“Acılı ve hüzünlü bir süreç. Ancak şu an için bayrama ulaşmanın verdiği ayrı bir memnuniyet var. Türkiye’de hayat şimdilik normalleşiyor. Milletimiz geleceğe umutla bakıyor. Bayramdan sonraki gelişmeleri de hesaba katarak Türkiye de millet iradesine seslenecektir.Türk milletinin Türkiye’deki tüm bu acı ve hüzünlü günleri önemli kararlar alarak aşacağını düşünüyorum ve dost bir toplum haline gelebilecek kurallar oluşturulacaktır. ulus.”

14 Mayıs’ta yapılacak Cumhurbaşkanlığı ve 28. Dönem Milletvekilliği seçimlerine de değinen Bahçeli, “Milletimizin mübarek Ramazan Bayramı’nı tebrik ediyorum. 14 Mayıs’a barış içinde kaynaşmış, bütünleşmiş, her şeyden uzak bir Türkiye ile ulaşma çabası. türlü yalan beyanlarda bulunuyoruz. Biz de bunun içinde olmalıyız. Cenab-ı Allah nasip eder inşallah” şeklinde konuştu. (HABER MERKEZİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu